İş Başvuru Formu

Staj Başvuru Formu

EFG Elektrik İnş. Enerji San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak en önemli sermayemiz çalışanlarımız. İnsan Kaynakları Birimi olarak alanında deneyimli, gelişime açık ve sorumlulukların farkında olan ekip arkadaşlarımız ile çalışmanın kurumumuza kattığı değerin bilincindeyiz.

İnsan Kaynakları Birimi olarak ekip arkadaşlarımızı şirket vizyon ve misyonumuz, hedeflerimiz doğrultusunda belirliyoruz. Birim olarak görevimiz; bünyemize eğitim almaya hevesli, gelişime açık, alanında uzman, mevcut çalışanlarımızın deneyimlerinden faydalanmak isteyen yeni takım arkadaşları kazandırmaktır. Önce insana değer vermek İK Politikamızın temelini oluşturmaktadır. EFG Elektrik için insan eğitimine yatırım yapmak, dolayısı ile insana yatırım yapmak, geleceğe yatırım yapmak ile eşdeğerdir. İş başvuruları ve mülakatlar yazılı ve uygulamalı olarak yapılmakta, yönetici personeller ve alanında uzman çalışanlarımızın görüşleri doğrultusunda işe alım süreci tamamlanmaktadır.

Çalışanlarımızın işe başladığı anda alanında uzman kadrosu tarafından şirket içi oryantasyon, çalışanların yasal hak ve sorumlulukları, çalışma mevzuatı ile ilgili bilgiler, İş Sağlığı ve İş Güvenliği eğitimleri verilir.

Çalışanlarımızın talebi ile yıl içinde kurum dışından almak istedikleri eğitimler ilgili departmana bildirilir ve bu eğitimler İnsan Kaynakları departmanımız tarafından organize edilir. Personelimizin alanında kendini geliştirmesi insan kaynakları politikamızın en önemli hedefidir. Bütün çalışanlarımıza sağladığımız olanaklar ile şirketimiz personelinin huzurlu ve mutlu bir ortamda çalışması amaçlanmaktadır.

Endüstri ve Teknik Meslek Liseleri, Meslek Yüksekokulları, Mühendislik Fakülteleri öğrencilerinin staj başvuruları İnsan Kaynakları birimimiz tarafından değerlendirmeye alınır. Kabul alan stajyerler alanında uzman eğitici personellerimiz tarafından teorik olarak bilgilendirilmenin yanı sıra sahada uygulamalı öğrenme imkânı ile de eğitim süreçlerine katkıda bulunulur.  

Firmamızda çalışmak ve staj yapmak isteyen bireylerin özgeçmişlerini hatice.ucer@efgelektrik.com mail adresine göndermesi gerekmektedir. Başvurular titizlikle incelenir olumlu olması durumunda İnsan Kaynakları Birimi başvuran aday ile irtibata geçer.

“Bir araya gelmek bir başlangıçtır, birlikte kalmak ilerlemedir ve birlikte çalışmak başarıdır.” Henry Ford