/

Kurumsal Gücümüzü Artırıyoruz!

Değerli Müşterilerimiz, İş Ortaklarımız ve Paydaşlarımız:

EFG Elektrik olarak, sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve kurumsal yapımızı güçlendirmek amacıyla önemli bir değişiklik gerçekleştirdiğimizi bildirmekten mutluluk duyuyoruz. 2015 yılında tamamen yerli sermaye ile Diyarbakır'da kurulmuş olan firmamız, sektördeki başarılı yolculuğuna limited şirket olarak başlamış ve kısa sürede güvenilirliği ve yüksek kalite standartları ile tanınmıştır.

EFG Elektrik olarak kurumsal yapımızı güçlendirerek ve geleceğe yönelik hedeflerimizi daha sağlam temeller üzerine inşa edebilmek amacıyla anonim şirket statüsüne geçmiş bulunuyoruz. Bu değişim, firmamızın geleceğe yönelik büyüme stratejilerini destekleyecek ve sektördeki liderliğimizi pekiştirecektir. Yeni statümüzle birlikte, aynı güvenilirlik ve kalite anlayışıyla, yerel ve uluslararası akredite laboratuvarlarda test edilmiş ürünlerimizle sektördeki liderliğimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

EFG Elektrik Enerji Anonim Şirketi olarak, sizlerin desteğiyle daha güçlü, daha yenilikçi ve daha rekabetçi bir yapıyla geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz. Hedefimiz, sizlere sunduğumuz hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini daha da artırarak, sektördeki liderliğimizi sürdürmek ve yeni başarılara imza atmaktır.

Bu önemli değişim sürecinde bizlere destek olan tüm müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.